fbpx

Ik ben al jaren een groot tegenstander van het gebruik van het begrip overig als functie categorie. Overige mensen voelen zich niet welkom. Geen functie binnen je organisatie is overig. Het valt altijd ergens onder. Ik heb er functies onder zien vallen die thuis hoorden in een categorie als support, marketing, IT, HR of administratie. Afhankelijk van je organisatie is het misschien ondersteunend, maar dat maakt het niet overig.

Afgelopen week kwam ik een prachtig voorbeeld tegen waarbij de recruitment afdeling duidelijk mijn artikelen leest, maar in het IT systeem het niet kon aanpassen en het dacht op te lossen door bij de categorie overig de woorden niet gebruiken te zetten.

Helaas zijn hiring managers eigenwijs. Dat is dus de reden dat de optie bij het inrichten van je ATS gewoon echt niet behoort te bestaan.

Hier een screenshot van de vacaturetekst op de vacature-overzichtspagina.

Dit bericht is gepost in Nieuws. Bookmark de link.