Op DW Digitaal interview ik verschillende personen over verschillende onderwerpen. Van strategisch tot heel praktisch. In deze post staan de interviews die ik dit jaar had die betrekking hebben op recruitment marketing, employer branding en AI.
In dit interview sprak ik Joƫlle Vlijm van Albert Heijn en Nanine Koning van Vonq over de transitie naar always on recruitment marketing.
Ik interviewde Vikthor Looten over zijn testen met de recruitment site van Equans en hoe hij de conversie door personalisatie van de site enorm verhoogd heeft.
In dit interview sprak ik Marcel van der Meer over AI agents en hoe je deze kan inzetten in sourcing, recruitment marketing en het verzorgen van een goede kandidaat ervaring.
